KONST / Litografier / Färglitografi 12815318
nr 1281 5318
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, 7st, Signerade, oramade, 45x55-48x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:38:31
14/10 19:00:29
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube